Yeni

Lost Vape UB Lite Coil

En geç 06 Şubat Pazartesi günü kargoda

Yeni ürün

350.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Lost Vape UB Lite coilleri, Lost Vape tarafından UB Lite pod kiti ve Ursa Mini Pod Kit ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır, Mesh'ten yapılmıştır ve bir dizi dirençte mevcut olan bu coiller, hem ağızdan akciğere hem de sınırlı doğrudan akciğere vapingi destekler.

UB Lite coilleri mükemmel uzun ömürlüdür ve mükemmel buhar ve mükemmel lezzet üretmesiyle ünlüdür. Coiller, hangisini kurduğunuza bağlı olarak bir dizi vaping stilini destekler.

L5 1.4ohm mesh coil, ağızdan akciğere vaping için mükemmeldir ve bir sigara hissini taklit eder. Coil, minimum buharla daha kısıtlı, sigara benzeri bir nefes üretir. Bu coil ile salt nikotin e-likit kullanmanızı öneririz.

L3 0.8ohm mesh coil, hem RDL hem de MTL vaping için kullanılabilir, bu da onu koleksiyondaki en çok yönlü coil haline getirir. Bu coil L5'ten daha fazla buhar üretir ve hem Yüksek PG e-likit hem de Yüksek VG e-likit ile kullanılabilir.

L1 0.4ohm coil, daha büyük bulutları üflemek ve daha havadar bir nefes almak isteyenler için mükemmeldir. Yüksek VG E-likit ile uyumlu olan bu coil, lezzetli bir vaping deneyimi sunar.

 

Uyumlu Kartuşlar

Lost Vape UB Lite Kartuş

Lost Vape Ursa Mini Kartuş

 

UB Lite Coil Çeşitleri

L1 0.4 Ohm Mesh Coil - En İyi 20–30W – DTL
L3 0.8 Ohm Mesh Coil - En İyi 12–17W – DTL
L6 1.0 Ohm Mesh Coil - En İyi 10–15W – MTL
L5 1.4 Ohm Mesh Coil - En İyi 8-10W - MTL

ub lite coil

Kutu İçeriği

5x Lost Vape UB Lite Yedek Coil

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 13

Yorumlar (0)

En Son Baktığınız Ürünler

Menü