Yeni

Suorin ACE

En geç 06 Aralık Salı günü kargoda

Yeni ürün

720 TL

- +

Marka: Suorin

Etiketler: Suorin ACE

 
Daha Fazla Bilgi

Entegre 1000 mAh pil, çift ateşleme mekanizmaları içeren ve Suorin Shine Kartuşları ile uyumlu olan Suorin ACE 15W Pod Sistemine göz atın. Dayanıklı çinko alaşımından üretilen Suorin ACE'nin kasası, içindeki entegre 1000mAh pil için koruyucu bir kasa sunar. Çift ateşleme mekanizması sunan Suorin ACE, kullanım kolaylığı için düğmeyle etkinleştirilen ateşleme mekanizması veya çekmeyle etkinleştirilen ateşleme yoluyla anında buhar verebilir. Suorin Shine Pod'larla uyumlu olan Suorin ACE Pod orijinal kartuşları, silikon tıpalı port ile yandan doldurulmuş, 2 mL doldurulabilir bir bölmeye yerleştirilmiş 1.0ohm entegre bir coil sunar.

Suorin ACE, ACE-Style tasarım kullanan, sıkı bir nefes etkisi ve genel olarak iyi performansa sahip basit ama ilginç bir ultra kompakt üründür. Ekipman, çeşitli renklerde çinko alaşımı ve polikarbonattan yapılmıştır ve kullanıcılara on iki adede kadar seçenek sunabilir. Gövdenin içinde, cihazın boyutu için gerçekten iyi bir kapasite olan dahili bir 1000mAh pil bulunur. Pili USB Type-C bağlantı noktası üzerinden 1A'ya kadar şarj hızında şarj edersiniz. Cihazın dar tarafı, yerleşik göstergeli bir ateş düğmesi ile donatılmıştır. Bitişik köşede ayrıca bir kordon halkası bulunur. Çift ateşleme mekanizması sunan Suorin ACE, düğmeyle etkinleştirilen ateşleme mekanizması veya çekmeyle etkinleştirilen ateşleme yoluyla anında buhar verebilir. Çıkış gücü maksimum 15 watt'a ulaşır.

suorin ace parçaları

Değiştirilebilir kartuşun tasarımı tanıdıktır: üstte düz bir ağızlık, altta manyetik bir konektör, 2ml likit kapasitesi vardır ve içinde 1.0ohm bobin bulunan entegre bir bobin bulunur. Doldurma oluğu yan duvarda gizlidir. Buna ek olarak, Suorin ACE Kartuş bazı yükseltme değişiklikleri yaptı, ACE için bölmedeki ağızlığı yeniden tasarladı, bölmeden e-sıvı akışını iyileştirmek için hava akışı girişini bölmenin tabanına değiştirdi ve yeni asılı yoğunlaştırma tasarımı . Suorin ACE ayrıca Suorin Shine Pod ile uyumludur, aynı orijinal saf lezzetin tadını çıkarırken farklı cihazlardan kolayca geçiş yapar.

sirloin ace renkler

ACE Tarzı Tasarım ile Taşınabilir Boyut

Entegre 1000mAh Şarj Edilebilir Pil

Type-C Hızlı Şarj

İkili Ateşleme Mekanizması - Düğme / Çekme Etkinleştirildi

2 mL Yeni Tasarlanmış Kartuş

Ergonomik Ağızlık

Yan Doldurma Sistemi - Silikon Kapaklı

Suorin Shine Pod ile uyumlu

Entegre 1.0ohm Coil

Beş Korumalı Güvenlik Sistemi

sworn ace kutu içeriği

Paket İçeriği

(1) Suorin Ace Cihazı

(1) Suorin Ace Kartuş

(1) USB-C Şarj Kablosu

(1) Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 3

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

En Son Baktığınız Ürünler

Menü