Yeni

Elf bar FB1000

En geç 09 Şubat Perşembe günü kargoda

150PMT1331

Yeni ürün

399.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Elf Bar

 
Daha Fazla Bilgi

Elfbar FB1000 Pod Kit

İlk şarj edilebilir ve yeniden doldurulabilir Elf Bar'dır. Hem basit hem de gizli olacak şekilde tasarlanan bu cep boyutundaki bölme, yeni kağıtlar için idealdir. Yerleşik 1000 mAh pil ile güçlendirilmiş, tek bir şarjla tüm gün boyunca buhar deneyimi yaşayacaksınız ve yeniden şarj etme de çok hızlı. Sadece yeni başlayanlar için değil, kitin ürettiği az miktarda buhar, bir sigaraya daha yakın hissettiren bir şey arıyorsanız ideal olan bir MTL (Ağızdan Akciğere) vape sağladığı anlamına gelir.

Doldurulabilir Elf Pod Kit
1000mAh Pil
Acemi Dostu
Herhangi Bir E-likit Kullanın
Tek Tuşla Çalıştırma
2ml Kapasiteli Kartuş
Mesh Coiller

elfbar fb1000 renkler

Bu kiti diğer Elf buharlarından gerçekten ayıran şey, eşleştirebileceğiniz çok miktarda e-sıvı olmasıdır. Önceden doldurulmuş ve tek kullanımlık vapelerde bulamayacağınız tatlara erişebileceksiniz. Ayrıca, bu kiti kendiniz doldurduğunuz için uzun vadede de daha ucuza gelir. Çok sayıda lezzet seçeneğinin yanı sıra, bu kit, tek düğme aktivasyonu sayesinde kullanımı da kolaydır ve bir düğmeye basarak vaping yapmaya başlayabilirsiniz. Kilidi açıldığında, kitin ağızlığını teneffüs ederek de vape yapabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, seyahat etmeyi daha güvenli hale getirmek için kiti kilitlemek için düğmeye beş kez basın.

Her yeniden doldurulabilir Elf kartuş, bir manyetik bağlantıya sahiptir; bu, vaping yaparken güvenli bir şekilde yerinde kalırken, yeniden doldurma ve bobin değişiklikleri için çıkarmanın da kolay olduğu anlamına gelir. Her bölme 2 ml'ye kadar e-sıvı tutabilir ve alttan yeniden doldurulabilir. Bölme ayrıca çıkarılabilir Elf EBC ağ bobinlerini kullanır. Mesh, daha iyi lezzet sağlamak için daha fazla e-sıvıyı daha hızlı ısıtabilir ve geleneksel sargılı bobinlerden daha uzun süre dayanır. Bir e-sıvı seçmek söz konusu olduğunda, ya 50/50 e-likit ya da yüksek PG e-likit öneriyoruz ve daha yumuşak bir vape arıyorsanız güzel tuzlar iyi bir seçimdir.

2 ml'lik yeniden doldurulabilir Elf bölmeleri ve özel olarak tasarlanmış örgü bobinleri içeren P1000 Elf bölme kiti, istediğiniz herhangi bir aroma ile eşleştirilebilir ve örgü bobinler daha iyi bir tat sunmaya yardımcı olur. 2 ml'lik yeniden doldurulabilir Elf bölmeleri ve özel olarak tasarlanmış örgü bobinleri içeren P1000 Elf bölme kiti, istediğiniz herhangi bir aroma ile eşleştirilebilir ve örgü bobinler daha iyi bir tat sunmaya yardımcı olur. Bir sigaraya daha yakın hissettiren bir vape vermek için tasarlanan Elf P1000 pod kiti, bir MTL nefesi için az miktarda buhar oluşturur. Size vape yapmanın iki yolunu sunan Elf Bar P1000 kiti çok yönlü bir seçenektir. Normal bir Elf Bar gibi etkinleştirmek için nefes alabilir veya vape yapmak için düğmeyi kullanabilirsiniz.

fb1000 pod kutu içeriği

Paket İçeriği

FB1000 Pod
2ml Doldurulabilir Elf Kartuş
Elf EBC Mesh 0.8 Ohm Coil
Kordon Zinciri
USB-C Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Yorumlar (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

aldım çok güzel öneririm

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

En Son Baktığınız Ürünler

Menü