Voopoo DRAG S PnP-X

En geç 09 Şubat Perşembe günü kargoda

Yeni ürün

1,250.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Voopoo

 
Daha Fazla Bilgi

Voopoo Drag-S PnP-X Kiti

Voopoo, özellikle Birleşik Krallık'ta herkes tarafından sevilen bir şirkettir ve en yeni sürümleri sürekli olarak piyasada fırtınalar estirmektedir. Voopoo Drag-S PnP-X kiti, herkesin aşık olduğu Voopoo Drag S Pro serisi gibi önceki sürümlerinde yeni bir konsept. Ama şimdi Voopoo Drag-S profesyoneli bir kenara oturabilir çünkü şimdi bize inanılmaz Drag-S PnP-X'i getiriyorlar! Aralarından seçim yapabileceğiniz 5 muhteşem renk ile herkes için bir şeyler var.

Voopoo Drag-S PnP-X, Voopoo Drag S Pro'yu diğerlerinden üstün kılan bir dizi yeni özellikle donatılmıştır. İlk olarak, yepyeni üstten doldurma sistemi, doldurma deliğini döner bir kapağın altına gizleyen ve hiçbir şekilde sızıntı olmamasını sağlayan yenilikçi bir düğme tasarımı kullanır.

5 Muhteşem Renk
Voopoo Drag-S PnP-X Sadece harika görünmek için değil, aynı zamanda elinizde rahat hissetmek için yapılmış rahat ve şık bir deri tutma yeri ile 5 muhteşem renkte mevcuttur. Bu renkler; Şövalye Kırmızısı, Şövalye Kestanesi, Kartal Siyahı, Şövalye Grisi ve Altın Kalkan

drag s pnp x renkler

Değişken Watt
Voopoo Drag-S PnP-X Kit, değiştirilebilir bobinlere ve değişken bir watt kontrolüne sahip bir pod cihazı olmasıyla, türünün ilk örneklerinden biridir! Bunu bugüne kadarki en devrimci ve çok yönlü pod cihazı yapıyor. Tam 60w değişken kontrol ile buhar üretimini tam zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

2500mah Dahili Batarya
Voopoo Drag-S PnP-X, bu boyutta bir cihaz için şaşırtıcı olan daha büyük bir dahili 2500 mah pile sahiptir. Bunun da ötesinde, 2A'da mümkün olan en hızlı şarj oranlarını sunan bir USB-C bağlantı noktası kullanır, yani bir saat içinde maksimuma kadar şarj olabileceğinden, güvenilir Drag-S PnP-X'iniz olmadan asla olmak zorunda kalmazsınız!

PnP-X Pod Tankı
Yepyeni PnP-X Pod tankı, Voopoo Drag-S PnP-X'e eşlik etmek için yapılmış harika bir küçük pod. Yepyeni bir enjeksiyon stili doldurma deliği, 360 ° sonsuz hava akımı teknolojisi ve itme ve takma bobin seçenekleriyle bu tank, maksimum lezzet ve süper yoğun buhar bulutları için üretilmiştir. AB TPD yönetmeliklerine uyması için 2 ml'lik bir meyve suyu kapasitesi olarak gelir. Öncelikle yüksek güçlü bir tanktır ve ohm altı kağıtlar için mükemmel şekilde uygundur ve PnP serisindeki tüm bobin seçeneklerini kullanır.

Bu kit şunları içerir:

1 x Voopoo Drag-S PnP-X Kiti
1 x PnP-X Pod Tankı (2ml)
1 x PnP-VM1 0.3ohm Bobin
1 x PnP-VM6 0.15ohm Bobin
1 x USB-C Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu

drag s pnp x kutu içeriği

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Yorumlar (0)


Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkiye/public_html/cache/smarty/compile/1b/a9/c9/1ba9c9dee34a2ff5154e6c21e102a3b34e7e1682.file.product.tpl.php on line 1647

Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkiye/public_html/cache/smarty/compile/1b/a9/c9/1ba9c9dee34a2ff5154e6c21e102a3b34e7e1682.file.product.tpl.php on line 1648

En Son Baktığınız Ürünler

Menü