Yeni

Ruthless Grape Drank

En geç 03 Şubat Cuma günü kargoda

Yeni ürün

249.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Ruthless Grape Drank Salt Likit

VG/PG Oranı: 60VG/40PG

Nikotin Seviyeleri: 35 mg ve 50 mg

Şişe Boyutları: 30 ml

 

Lezzet Profili

Üzüm sodası

 

Cihaz: Düşük voltajlı pod sistemleri | Yüksek nikotin gücü nedeniyle Sub-ohm kullanımı için değil

Vaping camiasındaki kendini adamış lezzet avcıları, bu e-sıvıyı "piyasadaki en iyi üzüm aromalı vape suyu" olarak adlandırdı. Mutfak konusunda eğitimli miksologlarımız, son derece yumuşak boğaz vuruşunu kaybetmeden lezzetli bir yumruk vermemizi sağlamak için durmaksızın çalıştı. Şekerli ama aşırı derecede tatlı olmayan bir şey arıyorsanız, o zaman Grape Drank, kaçırdığınız şeydir.

Lezzet ekibimiz, bu lezzeti tam olarak elde etmek için sayısız revizyondan ve bir ton üzümlü soda şişesinden geçti. Ve şimdiye kadarki en iyi ve klasik üzüm gazozlarından bazılarını içmenin şeker dolu yolculuklarında ne buldular? Üzüm İçilir. Üzümlü soda araştırmasının en iyilerini tek bir lezzetli e-likitte doğru bir şekilde yakalayan bir vape suyu.

Çilek ve karpuz aroması daha çok şey mi? Popüler Ez Duz It freebase vape'imiz Ez Duz It Salt Nic versiyonunda da mevcuttur. Yeşil ekşi elma klasiğimiz Swamp Thang Salt Nic'in yanı sıra. Bir nikotin tuzu içinde teslim edilen yeşil ekşi elmanın gevrek tadı.

Üzüm İçilmiş Nikotin Tuzu, ciddi nikotin istekleri olanlar için 35 mg ve 50 mg nikotin seviyelerinde mevcuttur. Ve 30 ml'lik tombul goril tek boynuzlu at şişesinde gelir. Bu şişe türleri, kolay doldurulan vape tankı özellikleri ile ünlüdür. Dar bir damla ucu ve kolay sıkılabilen plastik gibi.

Tüm Ruthless Vapor ürünleri ABD'de üretilmektedir.

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 5

Yorumlar (0)


Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkiye/public_html/cache/smarty/compile/1b/a9/c9/1ba9c9dee34a2ff5154e6c21e102a3b34e7e1682.file.product.tpl.php on line 1647

Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkiye/public_html/cache/smarty/compile/1b/a9/c9/1ba9c9dee34a2ff5154e6c21e102a3b34e7e1682.file.product.tpl.php on line 1648

En Son Baktığınız Ürünler

Menü