Yeni

Voopoo TPP Pod Tank

En geç 10 Şubat Cuma günü kargoda

Yeni ürün

495.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

HAYAL ETTİĞİNİZDEN DAHA GÜÇLÜ

Yeni (Tank Pod Push), genel atomizasyon verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için yeni bir "çift yönlü konveksiyon" hava yolu yapısı ile tasarlanmıştır. 510 alt tabanlı manyetik tasarım, buharcılara herhangi bir favori cihazla eşleştirmek için daha fazla alan sağlar. Daha profesyonel ekipman, daha fazla patlayıcı güç.

5.5 mL kapasiteye, TPP Bobin Uyumluluğuna ve hassas kontrol için çift oluklu hava akımı kontrol halkasına sahip Voopoo TPP Pod Tankına göz atın. Dayanıklı çinko alaşımından ve PCTG'den üretilen tank, hafif düşmelere ve düşmelere karşı dayanıklıdır ve darbeye dayanıklı bir yapı sağlar. 5.5 mL'ye kadar tutan, alt doldurma portu ile yeniden doldurulabilen TPP Pod Tankı, yeniden doldurma gerekmeden önce bol miktarda vaping sunar. Manyetik bağlantı ile bağlanan TPP Pod Tank, çift oluklu hava akımı kontrol halkasından ayrılarak hızlı yeniden doldurma ve bobin değişimine izin verir. Voopoo'nun yeni TPP Bobin Serisini kullanan Pod Tankı, en sevdiğiniz eJuice'den lezzetli bir lezzet çıkaracağından emin.

tpp pod tank renkler

Voopoo TPP Pod Tank Özellikleri

5.5mL Tank Kapasitesi

Alt Doldurma Sistemi - Silikon Tapalı

Çinko Alaşımlı Tank İnşaatı

Voopoo TPP Coil Serisi ile uyumludur

0.15ohm TPP DM1 Coil

0.2ohm TPP DM2 Coil

Pres Fit Bobin Kurulumu

AFC'ye Manyetik Bağlantı

Ayarlanabilir Çift Oluklu Hava Akışı Kontrol Halkası

Dişli 510 Bağlantı

Tunç, Siyah veya Gümüş renklerde mevcuttur

YENİ MESH TEKNOLOJİSİ İLE TPP LEZZETİ

TPP Serisi coiller, VOOPOO'nun yalnızca bobinlerin içindeki atomizasyon alanını artırmakla kalmayıp aynı zamanda ısıtma hızını da artıran yeni patentli teknolojisini kullanır. Performans ve hız, daha önce hiç olmadığı kadar güçlü bir lezzet deneyimlemek için güçlerini birleştiriyor.

tpp pod tank birleşimi

PAKET İÇERİĞİ

1 5.5mL TPP Pod Tank

1 0.15ohm TPP-DM1 Coil

1 0.2ohm TPP-DM2 Coil

1 Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 24

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)


Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkiye/public_html/cache/smarty/compile/1b/a9/c9/1ba9c9dee34a2ff5154e6c21e102a3b34e7e1682.file.product.tpl.php on line 1647

Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkiye/public_html/cache/smarty/compile/1b/a9/c9/1ba9c9dee34a2ff5154e6c21e102a3b34e7e1682.file.product.tpl.php on line 1648

En Son Baktığınız Ürünler

Menü