Yeni

Vaporesso Luxe Q Kartuş

En geç 04 Ekim Salı günü kargoda

Yeni ürün

275 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Vaporesso Luxe Q kartuş her biri 2 ml'ye kadar e-likit tutacaktır ve Vaporesso Luxe Q ve Vaporesso Luxe QS kiti ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kartuşlar, her birinde yerleşik bobin sayesinde çok az bakım gerektirir. Luxe Q kartuşlarının, her ikisi de bir mesh coil kullanan ve MTL (Ağızdan Akciğere) vaping için tasarlanmış iki versiyonu vardır.

 

Özellikleri

Doldurulabilir 2ml kartuşlar

Dahili Mesh Coiller

MTL Vaping İçin Tasarlandı

SSS Sızıntıya Dayanıklı Teknoloji

Üst Dolgu

 

Vaporesso'nun kendi "SSS" sızdırmaz teknolojisine sahip oldukları için daha güvenilir bir seçenektir. Ağızlık çıkarılarak erişilebilen üst doldurma portu sayesinde bu bölmelerin yeniden doldurulması da kolaydır. 1.2 Ohm bobin, ağ yapısı sayesinde az miktarda buhar ve daha iyi lezzet üretirken, 0.8 Ohm versiyonu daha fazla buhar üretir.

Hangi kapsülü seçerseniz seçin, hem güzel tuz hem de serbest baz nikotin e-sıvı ile bu kapsüllerle iyi çalışan 50/50 veya yüksek PG e-sıvı kullanmanızı öneririz.

Vaporesso LUXE Q Değiştirme Bölmesi, LUXE Q Pod Sistemi için entegre bobine sahip orijinal yeniden doldurulabilir bölme kartuşudur. En sevdiğiniz E-meyve sularından veya güzel tuzlardan 2.0 ml'ye kadar tutan LUXE Q Pod, yenilikçi bir sızdırmaz üst doldurma ve ayarlanabilir alt hava akışı sistemine sahiptir ve saf lezzet sunmak için 0.8ohm ağ bobin bölmesi ve 1.2ohm ağ bobin bölmesi ile birlikte gelir. her puf.

 

Paket İçeriği

2 x Vaporesso Luxe Q Doldurulabilir 2ml Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 16

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:


Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkiye/public_html/cache/smarty/compile/1b/a9/c9/1ba9c9dee34a2ff5154e6c21e102a3b34e7e1682.file.product.tpl.php on line 1647

Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkiye/public_html/cache/smarty/compile/1b/a9/c9/1ba9c9dee34a2ff5154e6c21e102a3b34e7e1682.file.product.tpl.php on line 1648

En Son Baktığınız Ürünler

Menü