Smok Novo X

En geç 09 Şubat Perşembe günü kargoda

Yeni ürün

750.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

SMOK'un Novo ve Novo 2 pod kitleri, 'gizli vape'i zahmetsizce yeniden tanımladı: bir çakmaktan biraz daha büyük bir kitte, karıştırılacak bobinler veya düğmeler olmayan süper kompakt bir cihaz, sadece zengin lezzet ve tatmin edici buhar. Yeni SMOK NOVO X'in piyasaya çıkmasıyla seri, artan performans ve gelişmiş özelliklerle en son evrimini gördü.

Kendinden öncekiler gibi NOVO X de çekmeyle etkinleştirilmiştir, yani üzerine üflediğinizde cihaz ateşlenir. Bu, Novo X'i sigara üzerine çizim yapmaya benzer bir his arayan yeni kağıtçılar için istisnai bir seçim haline getiriyor. Yeni Novo X Pod, 800 mAh pili ve süper hızlı şarjı ile daha uzun pil ömrü sunuyor.

smok novo x renkler

Smok Novo X Kartuş

Smok Novo X, süper kompakt ve kullanımı zahmetsizce basit olan Smok Novo X Pod kitinin en son sürümüdür. Otomatik çekme ve sabit coil, yedek bölmelere sahip Novo X, tüm gün kullanım için 800 mAh pil barındırır ve klasik, yüksek PG, 50/50 ve salt likitleri için idealdir.

Bu yedek doldurulabilir bölmeler, 0.8ohm dirençli dahili bir coile sahiptir ve ağızdan akciğere son derece tatmin edici bir vape sunar.

 

Smok Novo X Coil

Novo pod sisteminde coil ve kartuş birleşik olarak gelmektedir, coil değişimi yapılmıyor. Coil yerine kartuş değişimi yapılıyor.

 

Novo X modelinde yeni olan, kristal netliğinde bir ekran ve 0-25w güç aralığında ekranın altında tek bir gizli düğme ile ayarlanabilen değişken watt.

Mükemmel Novo bölmeleri, üstün bir MTL (ağızdan akciğere) deneyimi için zengin, temiz lezzet ve olağanüstü hava akışı sağlar. Yeniden doldurulabilirler ve yerleşik bir 0.8ohm bobin ile birlikte gelirler. Bobininiz ömrünün sonuna ulaştığında, bölmeyi değiştirmeniz yeterlidir ve hazırsınız.

Novo X, olağanüstü lezzet ve rakipsiz bir MTL vape deneyimi sağlayan, her yere götürmek için inanılmaz küçük bir cihazdır.

 

Kutuda ne var?

1 x Smok Novo X Cihazı (800mah)
1 x Smok Novo X DC 0.8ohm MTL Kartuş
1 x Smok Novo X Meshed 0.8ohm Kartuş
1 x USB Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)


Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkiye/public_html/cache/smarty/compile/1b/a9/c9/1ba9c9dee34a2ff5154e6c21e102a3b34e7e1682.file.product.tpl.php on line 1647

Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkiye/public_html/cache/smarty/compile/1b/a9/c9/1ba9c9dee34a2ff5154e6c21e102a3b34e7e1682.file.product.tpl.php on line 1648

En Son Baktığınız Ürünler

Menü