Yeni

Smok RPM RBA

En geç 10 Şubat Cuma günü kargoda

094PMT244

Yeni ürün

240.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

Etiketler: Smok RPM RBA

 
Daha Fazla Bilgi

SMOK RPM RBA yedek Coil 0.6ohm, Smok RPM40 pod kiti ve Smok RPM RBA pod kartuşu için tasarlanmıştır. Mevcut tüm Coil seçeneklerine ek olarak, SMOK RPM RBA coili değiştirilebilir; bu, bobin ömrünün sonuna yaklaştığında bölmeyi atmanız gerekmediği anlamına gelir. RPM40 RBA yeniden yapılandırılabilir bobin ile, DIY eğlencesini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Örneğin, 0.6ohm'luk bir bobin size çok fazla buhar ve daha saf bir tat verebilir. Ayrıca 1.0 ohm ve 1.4 ohm'luk yüksek dirençleri kendiniz de yapabilirsiniz, bu da minimum 0,25 ohm dirençle coilleri destekleyebilir. Kısacası, DIY'in özel özellikleri, farklı kullanıcıların buhar ihtiyaçlarını karşılar.

 

Sub Ohm Yeniden Yapılandırılabilir Coil

Nikrom İnşaatı

Bobin Teli Önceden Takılmış

0.6 Ohm Direnç

Yüksek VG E-Sıvılara Uygun

Bu yeniden yapılandırılabilir coiller, zengin lezzet ve büyük bulut oluşumu için düşük direnç seviyelerine dayanmasını ve standart coillerden daha hızlı ısınmasını sağlayan bir NiChrome yapısına sahiptir. Bu coiller, bakımı minimumda tutan önceden kurulmuş bir bobin teline sahiptir.

RBA coilin 0,6 Ohm direnci nedeniyle, en iyi performans için% 60 ve üzeri yüksek VG e-sıvılarla eşleştirmenizi öneririz.

 

Paket İçeriği

1 x RPM RBA Coil

1 x 0.6ohm Coil

1 x Tornavida

4 x Yedek Vida

4 x Sızdırmazlık Halkası

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

En Son Baktığınız Ürünler

Menü